KONST / Litografier / Färglitografi 13475106
nr 1347 5106
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad, numrerade, bladets mått: 43x26-47x37cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:58:46
300 kr
350 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg